Specializovaná zdravotnická prodejna Medimat inko s.r.o.

Představujeme Vám první specializovanou prodejnu na inkontinenční a stomické pomůcky. V naší prodejně - ZDRAVOTNICKÁ PRODEJNA MEDIMAT INKO, ul. MATICE ŠKOLSKÉ 192/14, ČESKÉ BUDĚJOVICE (naproti zákl. škole) - Vám tyto pomůcky vydáme na předepsaný poukaz lékařem (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku) nebo si je můžete zakoupit. V naší prodejně Vám ochotný personál poradí s výběrem vhodné pomůcky a poskytne vzorky zdarma na vyzkoušení velikosti nebo savosti.

-každý zákazník, který si vyzvedne pomůcky v naší prodejně a bude mít poukaz vystavený na 2-3 měsíce od nás dostane DÁREK.

-Dále nabízíme bezplatný rozvoz inkontinenčních a stomických pomůcek přímo k Vám domů. Poukaz vystavený lékařem stačí zanést do naší specializované prodejny nebo tento závoz tel. objednat na naší centrále. Telefon pro objednání rozvozu je 841 163 163. V Českých Budějovicích zajišťuje rozvozy sama naše firma a po celé ČR nám rozváží zásilková služba.

-pro všechny, kteří budou mít poukaz vystavený na 2-3 měsíce máme připravený DÁREK, který přidáme k zásilce

Touto činností se zabýváme již od roku 2000 a měsíčně od nás pomůcky obdrží tisíce zákazníků.

- s naší zásilkovou službou jsme vypracovali kvalitní a efektivní systém dodání zásilek. Dopravu a předání zásilky kontrolujeme na internetu, takže vždy víme, kde se zásilka nachází. Drtivá většina pomůcek je předána následující den po obdržení Vámi vystaveného poukazu (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku).
Používáme soubory cookie (vlastní a třetích stran), které vám usnadňují používání našich webových stránek a umožňují nám sledovat jejich návštěvnost. Dalším používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie.     Další info: Google