Bezplatné rozvozy pro lékaře

Vážená paní doktorko, pane doktore,

rádi bychom Vám nabídli spolupráci,která bude přínosem pro Vás i Vaše pacienty. Naše firma se specializuje výhradně na bezplatný dovoz inkontinenčních a stomických pomůcek pacientům až do bytu. Tuto službu nabízíme lékařům již od roku 2000. Vypracovali jsme s naší zásilkovou službou kvalitní a efektivní systém dodání zásilek. Dopravu a předání zásilky kontrolujeme na internetu, takže vždy víme, kde se zásilka nachází. Drtivá většina pomůcek je předána následující den po obdržení Vámi vystaveného poukazu (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku).

JAK FUNGUJE SPOLUPRÁCE V PRAXI

  • Od našeho obchodního zástupce nebo vyžádáním na bezplatné lince 800 100 412, 841 163 63 obdržíte bezplatné obálky a kuponky na výběr dárku pro pacienta (dárek - Alpa nebo krém na ruce).
  • Vyplněný a podepsaný poukaz (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku)vložte do bezplatné obálky. Obálka je již ofrankovaná, tudíž neplatíte poštovné.
  • Po obdržení obálky expedujeme zásilku na uvedenou adresu pacienta.
  • Pokud máme od Vás telefonní číslo na pacienta předáváme jej kurýrní službě a ti se pacientovi ohlásí, aby nebyl nucen čekat celé 2 dny doma na zásilku.
  • V zásilce obdrží pacient Vámi zvolený druh a počet pomůcek (nezaměňujeme) plus od nás obdrží dárek ve formě alpy, nebo krému na ruce.
  • Celý proces dodání zásilky k pacientovi do rukou je vyřízen v drtivé většině do 2 pracovních dní. (např. v pondělí odešlete obálku s poukazem a ve středu je již u pacienta)

DŮLEŽITÉ: rozvážíme pomůcky těchto výrobců: Tena,Hartmann,Abri,iD,Depend, Seni, Attends a poukaz musí mít hodnotu minimálně 700 Kč

Budeme Vám vždy dodávat dostatek bezplatných obálek a letáčků na Alpy k zasílání poukazů.
První poukaz na nového pacienta musí být čitelně vyplněný včetně tel. čísla (pokud je) a podepsaný pacientem. Budou-li upřesňující údaje o bydlišti pacienta, lze je dopsat na papír a vložit spolu s poukazem do obálky. Toto je zapotřebí pouze pro evidenci nového pacienta.

Výhody pro Vás

Tato služba zvyšuje hodnocení Vaší zdravotní péče ze strany pacienta. Na požádání jsme schopni zajistit pro Vás do ordinace, nebo přímo pacientovi vzorky inkontinenčních pomůcek na vyzkoušení. Každý spolupracující lékař má možnost využít našeho slevového systému a čerpat veškeré výrobky z těchto stránek. Pro bližší informace ke své slevě si volejte našeho obchodního zástupce, nebo na sídlo firmy TELEFON: 841 163 163 nebo 800 100 412

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.

Vyzkoušením naší služby pouze získáte, nic Vás nebude stát.
Používáme soubory cookie (vlastní a třetích stran), které vám usnadňují používání našich webových stránek a umožňují nám sledovat jejich návštěvnost. Dalším používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie.     Další info: Google